news

 

 
 

vývoj a výroba antén, filtrů, duplexerů, sdružovačů a dalších vysokofrekvenčních komponentů v pásmu do 4 GHz

  dodávky montážního materiálu, koaxiálních kabelů, značkových a noname konektorů, přepěťových ochran, útlumových článků, kalibračních sad, měřících kabelů

  kabelová konfekce

  měření

Firma ATT Plus s.r.o. byla založena v roce 1990. Zabývá se vývojem, výrobou a prodejem produktů z oblasti anténní techniky. Sortiment firmy se neustále rozšiřuje a v současné době nabízíme poměrně široké spektrum vlastních výrobků, koaxiálních a semi-rigid kabelů, značkových i „noname“ konektorů, přepěťové ochrany, útlumové články, měděné a postříbřené dráty …

Vývojová a výrobní pracoviště vysokofrekvenční techniky jsou vybavena špičkovou měřící technikou orientovanou zejména na vývoj a výrobu vysokofrekvenčních zařízení pro anténní techniku do 4 GHz, mechanická dílna je vybavena pro práce v oborech obrábění a sváření kovů.

Firma ATT Plus s.r.o. vyvinula a nabízí ucelené řady antén a anténních systémů pro pásma 60,80,160, 330 a 450 MHz. Jednotlivé typy byly navrženy na základě požadavků zákazníků na vyzařovací diagram, šířku pásma, mechanické uchycení antény a klimatickou odolnost. Pro jednoduché uchycení antény je připravena řada univerzálních držáků pro průměry stožárů od 30 do180 mm. Pro náročné klimatické podmínky se vyrábějí i antény chráněné laminátovým krytem.

Kromě toho nabízíme panelové a všesměrové antény pro systémy TETRA a MATRA, základnové antény pro GSM (900/1800 MHz), základnové antény pro datové přenosy v pásmu 2,4 GHz a antény pro vojenské aplikace.

Novinkou v nabídce firmy jsou vozidlové antény pro kmitočty od 68MHz do 2,2GHz, včetně variant s GPS modulem, a WLAN vozidlové antény. Antény se dodávají v provedení pro pevnou a adhezivní montáž.

Naše firma vyrábí též antény pro PCO. S ohledem na přání našich zákazníků tyto antény nenaleznete v našem katalogu. Na vyžádání rádi předložíme cenovou nabídku a parametry antén.

Pro výstavbu anténních systémů můžeme nabídnout stožáry, koaxiální kabely (od řady RG až po celoplášťové) a veškerý montážní materiál (kabelové trasy, uzemňovací sady, svorky, průchody do objektů …).

V programu firmy ATT Plus s.r.o. je i návrh a výroby vf filtrů. Nenabízíme jen základní provedení filtrů helicalových a dutinových v pásmech 80,160,330,450 a 900 MHz, ale jsme schopni vyrobit i filtr pro konkrétní aplikaci na základě konkrétních požadavků na pásmo, útlumovou charakteristiku, klimatickou odolnost, případně výkonové zatížení, duplexery pro normalizované i nestandardní duplexní odstupy.

Dle konkrétních požadavků zákazníků firma ATT Plus s.r.o. vyvíjí a vyrábí dutinové a hybridní sdružovače a extrémně selektivní preselektory pro pásma 60,80,160 a 450 MHz.

Kromě výše uvedené nabídky vyrábíme komponenty pro složité anténní systémy od 80 do 4000 MHz. Podle požadavků zákazníka na vykrytí signálem (požadovaný vyzařovací diagram) jsme pak schopni navrhnout a realizovat anténní systém pro konkrétní lokalitu, můžeme změřit, navrhnout a realizovat soustavu filtrů pro dosažení maximální efektivní citlivosti v místě s velkým vf rušením.

Jako oficiální zastoupení firmy Walter Krenn, Hochfrequenztechnik GmbH (přímý distributor výrobků firmy ROSENBERGER) firma ATT Plus s.r.o. nabízí značkové koaxiální konektory firmy ROSENBERGER.. Na základě konkrétní potřeby zákazníka (typ, provedení, způsob montáže, elektrické parametry atd.) nabídneme odpovídající typ konektoru a sestavíme cenovou nabídku (i na kusová množství). Vedle širokého sortimentu koaxiálních konektorů a přechodů jsou v nabídce i měřící kabely dle požadavků na elektrické parametry, délku a typ konektoru do kmitočtu 110 GHz, kalibrační sady a útlumové články.

V programu firmy ATT Plus s.r.o. je i kvalitní ochrana elektronických a elektrických zařízení před účinky nebezpečného pulzního přepětí – tzv. přepěťové ochrany, určené pro napájecí, měřicí, datové, počítačové, telekomunikační a radiové sítě.

Kabelová konfekce – tj. výroba propojovacích kabelů a redukcí dle požadavku zákazníka na typy konektorů a délku a typ kabelu.